Skip to main content

nerezove oplotenie

Existuje takmer 57 druhov nerezovej ocele, ktorých rôzne druhy sa používajú v takmer nekonečnom množstve aplikácii. Ide o materiál, kt. vám umožní vybrať si dizajn v závislosti od vašeho želania. Ak si niekto potrpí na vysokú kvalitu, jednoznačne by si mal zvoliť nerez. Poskytuje to štýlový a bohatý vzhľad vášho domova alebo pracoviska.

Veľmi dȏležitá je obhliadka daného miesta, presné rozmery a zhodnotenie možností pre realizáciu. Vieme vypracovať návrh , ktorý vám pomôže správne sa rozhodnúť. Nerezové oplotenie navrhneme tak, aby dodalo eleganciu a funkčnosť vášmu bývaniu. Zabezpečíme dopravu a montáž.

Aby sa predišlo veľkej deformácii , práca musi byť presná . Nerezový materiál ma veľké pnutie, keď sa nahrieva a to si vyžaduje skúseného zvárača a skúsenosti v danom obore. Štandartná výplň pre nerezové oplotenie je nerezový plech, sklo, drevo , nerezové profily , dierovaný plech, ale mȏžme vyhovieť aj špeciálnym požiadavkám zákazníka.

Potom ako sa pozvára dané dielo, zvary sú očistené kyselinou pre dokonalý vzhľad. Na trhu sú v ponuke aj nerezové dielce výrobku, ktoré sa len pospájajú. Tento druh polotovaru je spájaný rozoberateľným spojom a ten sa časom uvoľni a rozpadne. Avšak zváraný materiál vydrží omnoho dlhšie ako materiál spájaný. Vyššia investícia sa v tomto prípade vyplatí a vám zabezpečí dlhú životnosť nerezového výrobku a spokojnosť.

Ak sa nachádza oplotenie vonku, pri železničnej trati , pri ceste s veľkou premávkou je potrebná odolnejšia oceľ . Nerezové oplotenie ma schopnosť vyzerať dobre po veľmi dlhú dobu a ponúka veľa možnosti pre spotrebiteľov vo vzťahu k tvorivosti.

Našou povinosťou je v záruke poskytnúť vám záručný aj pozáručný servis.